• NÁŠ SERVIS DĚLÁ PŘÁTELE
 • NÁŠ SERVIS DĚLAJÍ PŘÁTELÉ
 • UŽIJTE SI NÁŠ SERVIS
Zařaďte správnou rychlost, SMĚR JIŽ MÁTE – ID AUTO - SERVIS LEXUS
Servis Lexus | SERVIS LEXUS BRNO – ID AUTO

SERVIS LEXUS BRNO – ID AUTO

Vozy Lexus jsou kvalitní a spolehlivá auta, což je o nich všeobecně známo.  Přesto je občas potřeba něco opravit, seřídit nebo doladit. Servis Lexus Brno můžete využít nejen pro účely větších oprav, k dispozici jsou i služby kontroly a pokročilé diagnostiky. Přestože nejsme oficiálně autorizovaný servis Lexus, oprava u nás se vám vyplatí!

ZDE najdete kontakt a ceník služeb servisu Lexus Brno!


Obsah strany: Služby servisu - Ceny - Čekací doby - Přátelský přístup

Jaké služby zajišťuje Servis Lexus Brno?

Potřebujete servisní prohlídku vašeho Lexusu nebo vyžadujete okamžitou diagnostiku a následné provedení odborné opravy? Obraťte se na brněnský autoservis Lexus! Vašeho Lexuse „dáme do formy“.

 • Opravy (Servis Lexus Brno).
 • Měření a diagnostika (Servis Lexus Brno).
 • Odborné poradenství (Servis Lexus Brno).
 • Pravidelné prohlídky (Servis Lexus Brno).
 • Konzultace při pojistných událostech (Servis Lexus Brno).
 • Karosářské a lakýrnické opravy

Vsaďte na naše zkušenosti, kvalitu a rozsah služeb, které vám poskytneme v Servisu Lexus Brno! Servis vozů Lexus realizujeme již více jak 10 let – dostatečně známe typové řady vozů Lexus a setkali jsme se už s různými problémy, které jsme u Lexusů řešili!

Proč servis automobilů Lexus právě od nás?

1. Nízká cena služeb Servisu Lexus Brno

Přestože máme špičkové vybavení a proškolené mechaniky, ceny za naše služby jsou vzhledem ke značce Lexus velmi přijatelné. Cenovou dostupnost naší práce podporujeme navíc programem pro ojeté  vozy Lexus, kde vozy starší 3 a 6 let mají zvýhodněnou hodinovou sazbu a cenu oleje.


LEXUS

Do 3 let

3+

6+

Servisní hodina

700,-

650,-

550,-

1 litr oleje

365,-

290,-

240,-

 

2. Minimální čekací doby v Servisu Lexus Brno

Na opravu zbytečně nečekáte!  Servis Lexus Brno dokáže zpravidla váš vůz opravit za krátký čas a bez průtahů. U menších problémů lze často očekávat opravy na počkání. Složitější opravy provádíme ve sjednaných termínech, které se snažíme dodržet dle předchozí domluvy. Jsme spolehliví nejen s ohledem na délku opravy, ale i v rámci dohodnuté ceny!

3. Přátelský přístup Servisu Lexus Brno

Rádi pečujeme i o majitele vozů Lexus! Máme rádi značku Lexus, proto každý majitel tohoto vozu je pro nás doslova členem rodiny. Chceme, abyste s naší prací i přístupem byli spokojeni a rádi se k nám vraceli. Pro každého máme navíc připravenu přátelskou atmosféru v duchu našich 3 zásad:

 • Náš servis dělá přátele – se svým Lexusem se k nám budete rádi vracet.
 • Náš servis si užijete – u nás si dáte kávu, přečtete noviny. Využijete wifi připojení k internetu, nebo vás po dobu oprav odvezeme na nákupy do Olympie a zase zpět, nebo po dohodě zapůjčíme vůz za zvýhodněnou cenu!
 • Náš servis dělají přátelé – určitě oceníte i to, že pracovníci Servisu Lexus Brno jsou přátelský tým sehraných profíků. I to hraje roli při rychlé a kvalitně odvedené práci!

Servis Lexus Brno je smluvní partner pojišťoven: Allianz, Kooperativa, Generali.

Jsme současně majiteli klempírny a špičkové lakovny, takže likvidace a opravy Vašich vozidel probíhá v nejlepší kvalitě a za nejkratší možný čas.

Servis Lexus 

Autobazar

 

 
 
Poptávkový formulář

Reference

Děkuji za skvělý servis a rychlou opravu. Je vidět, že přestože nejste autorizovaný servis Lexus, dokážete velmi kvalitně a přitom levně provést i složité opravy. Ještě jednou díky.

– Tomáš Kalivoda.

ID auto s.r.o.
Popelova 51
Brno 620 00
IČO: 263 08 339
Tel. servis: 547 214 851
© ID auto s.r.o. 2012 - Všechna práva vyhrazena.
realizace: tvorba www stránek / comerto.com
ko