• NÁŠ SERVIS DĚLÁ PŘÁTELE
 • NÁŠ SERVIS DĚLAJÍ PŘÁTELÉ
 • UŽIJTE SI NÁŠ SERVIS
Zařaďte správnou rychlost, SMĚR JIŽ MÁTE – ID AUTO - SERVIS LEXUS
Servis Lexus | Prodej vozů Lexus

Prodej vozů Lexus

Pravděpodobně znáte kvalitu vozů Lexus, jejich exkluzivitu, případně je Lexus vaší oblíbenou značkou! Nákup vozu Lexus vám také mohl doporučit známý či kamarád? Nebo prostě chcete nový vůz, který má nadstandardní výbavu, je zárukou bezproblémového provozu a především je osobitý a reprezentuje vás na úrovni?


►ZDE najdete přehled vozů Lexus určených aktuálně k prodeji!Obsah strany: Prodej vozů Lexus - Typy prodávaných Lexusů - Proč koupit u nás

Chcete koupit vůz Lexus?

Pokud potřebujete moderní a kvalitní vůz, pak se obraťte na ID auto Brno. Zaručujeme spolehlivé a férové jednání při prodeji aut Lexus. Vozy Lexus dokonale známe, rádi vám poradíme a předvedeme vámi vybraný model Lexusu!

Vedle servisních služeb se dlouhodobě věnujeme prodeji nových vozů Lexus i ojetých Lexusů! Díky našim zahraničním kontaktům pro vás dokážeme zajistit prověřené zánovní vozy Lexus se zárukou.

Jaké Lexusy prodáváme?

Prodej nových vozů Lexus se řídí aktuální nabídkou v rámci oficiální distribuce automobilky. Ojeté vozy Lexus zajišťujeme na základě vaší poptávky a aktuální dostupnosti daného modelu. Přestože nepatříme mezi velké prodejce vozů Lexus, snažíme se vždy zákazníkovi vyhovět a poradit s výběrem. Vozy určené k prodeji nevystavujeme přímo na prodejně, ale předvádíme je zákazníkovi na základě předchozí poptávky.

V naší nabídce vozů Lexus najdete například:

 • Lexus CT (prodej Brno)
 • Lexus IS (prodej Brno)
 • Lexus IS F (prodej Brno)
 • Lexus GS (prodej Brno)
 • Lexus RX (prodej Brno)
 • Lexus LS (prodej Brno) 

Proč koupit Lexus u ID auto Brno?

Ptáte se, proč koupit Lexus právě u nás? Máme pro vás 2 důvody, které vám mohou pomoci při rozhodování:

 1. Hledáte zkušeného prodejce Lexusů? U nás se můžete spolehnout na bezproblémové vyřízení prodeje, ale také na kvalitní a cenově dostupné servisní služby. Poradíme a doporučíme – od toho jsme tady!
 2. Chcete mít jistotu kvality svého vozu? Lexusy před prodejem prověřujeme, provádíme jejich vstupní prohlídky a ladění.
 3. Zároveň nabízíme vyřízení financování vozů, pojištění, prodloužení záruky a přihlášení vozu na evidenci SPZ.
 

 Prodej Lexus

 

 


 

Autobazar

 

 
 
Poptávkový formulář

Reference

Děkuji za skvělý servis a rychlou opravu. Je vidět, že přestože nejste autorizovaný servis Lexus, dokážete velmi kvalitně a přitom levně provést i složité opravy. Ještě jednou díky.

– Tomáš Kalivoda.

ID auto s.r.o.
Popelova 51
Brno 620 00
IČO: 263 08 339
Tel. servis: 547 214 851
© ID auto s.r.o. 2012 - Všechna práva vyhrazena.
realizace: tvorba www stránek / comerto.com
ko