• NÁŠ SERVIS DĚLÁ PŘÁTELE
  • NÁŠ SERVIS DĚLAJÍ PŘÁTELÉ
  • UŽIJTE SI NÁŠ SERVIS
Zařaďte správnou rychlost, SMĚR JIŽ MÁTE – ID AUTO - SERVIS LEXUS

ID auto... Lexus Brno

Automobily Lexus jsou synonymem dobré kvality a vysokého standardu. Stejně tak chápeme i služby našeho servisu, které jsou pokračováním kvalitní práce automobilky Lexus. Na počátku je vyroben moderní stylový vůz a je potřeba, aby se dostal správnou cestou k těm, kteří mají rádi spolehlivé, pohodlné a jedinečné vozy. Se stejnou pozorností je dobré pečovat o vůz a dopřát mu kvalitní servis v momentě, kdy se objeví nějaký problém. Proto jsme tu my – ID auto Lexus Brno!

Rozbalit/Sbalit text

Služby ID auto Lexus Brno

Proč si vybrat ID auto Lexus Brno?

Pokud hledáte kvalitní servis vozů Lexus, nebo spolehlivého prodejce těchto aut, pak se obraťte na nás. Nemáte rádi dlouhé čekací lhůty, nedokázali vám jinde pomoci s opravou vašeho Lexusu? Zkuste to u nás: provádíme kompletní servis, dohodnuté termíny a ceny se snažíme vždy maximálně dodržet! Zakládáme si na férovém jednání a přátelském přístupu.

Servis vozů Lexus (Brno)

Odborně, spolehlivě, bez zbytečných průtahů a především za přijatelnou cenu – taková je charakteristika servisu Lexus Brno!

  • V případě „opravy na počkání“ si u nás dáte kávu, přečtete noviny nebo využijete Wi-Fi připojení k internetu. Oceníte téměř rodinou atmosféru.
  • Pokud budete chtít, můžete během opravy navštívit nákupní centrum Olympia - odvezeme vás tam i zpět!
  • Po předběžné domluvě Vám připravíme vůz k zapůjčení, dle typu vozidla 500-1000kč / den.
  • Nabízíme komplet karosářské a lakýrnické práce

Jsme autorizovaný servis Lexus?

Přestože nejsme oficiálně označeni jako autorizovaný servis vozů Lexus, máme profesionální vybavení, které nám umožňuje poskytovat služby v odpovídající kvalitě. Vlastníme moderní diagnostické přístroje a naši pracovníci absolvují pravidelná školení, na kterých čerpají nové znalosti a zkušenosti.

Sbalit text
ID auto s.r.o.
Popelova 51
Brno 620 00
IČO: 263 08 339
Tel. servis: 547 214 851
© ID auto s.r.o. 2012 - Všechna práva vyhrazena.
realizace: tvorba www stránek / comerto.com
ko